top of page
Arrow Down
SERVICES

השירות שלנו

תמ"א 38

תמ"א 38 היא עסקת מכר של זכויות במקרקעין, שבה היזם מקבל זכויות לבניית דירות חדשות ואילו הדיירים מקבלים דירות חדשות בבניין חדש (במקרה של תמ"א 38/2) או שיפוץ הבניין, חיזוקו ותוספת של ממד"ים בהתאם לתקן. לעיתים ניתנת לדיירים גם תוספת שטח נוסף ומרפסת לדירה קיימת, וכל זאת מבלי שישקיעו בעצמם סכום כל שהוא, והעלויות חלות על החברה היזמית.

מה היא תמ"א 38/1? תמ"א 38/1 היא שיפוץ בניין ישן לצורך חיזוקו בפני רעידות אדמה והתקפות טילים. בתהליך זה, הבניין לא נהרס, אלא עובר תהליך של חיזוק ושיפוץ יסודות הבניין, הוספת ממ"דים לכל דירה ושיפוץ כללי של הבניין.

מה היא תמ"א 38/2? תמ"א 38/2 היא בנייה מהיסודות של בניין חדש במקום הבניין הישן. במהלך התהליך, הבניין הישן נהרס לחלוטין ובמקומו נבנה בניין חדש לחלוטין, בהתאם לסטנדרט, לתקנות ולכללי הבנייה החדשים. זה עשוי להזכיר להם את תכנית 'פינוי-בינוי', רק עם הבדל אחד עיקרי – תמ"א 38/2 מאפשרת ביצוע גם עבור בניין יחיד. היתרונות הבולטים של התכנית נמצאים בעובדה שבניית בניין חדש לא צריכה להתחשב באילוצים של בניין קיים, וכך התכנון יכול להיות יעיל ואטרקטיבי יותר.

פינוי בינוי

פרויקטים של פינוי-בינוי נועדו לשדרג אזורים עירוניים ישנים או מוזנחים לאזורי מגורים חדישים, מטופחים ומתקדמים, במטרה לשפר את רמת הדיור ואיכות החיים של התושבים לצד ניצול אופטימלי של השטח תוך שמירה על שטחים ירוקים במרכזי הערים.
בפרויקט פינוי-בינוי, דיירי הבניינים באזור הנבחר מתפנים מרצונם לטובת מגורים חלופיים זמניים, שאותם מממנים היזמים. הבניינים הישנים נהרסים, ובמקומם נבנים בנייני מגורים מודרניים, שבהם מקבלים הדיירים דירות חדשות, חדישות וגדולות יותר, עם מפרט טכני עשיר הכולל מעלית, חדרי ביטחון, מחסנים, מקומות חניה פרטיים, חדרי שירות ועוד.
בשטחים המוכרזים כמתחמי פינוי בינוי, ניתנות תוספות של זכויות בנייה והטבות מיסוי לדיירים, המעודדות את היציאה למהלך המשותף של היזם והדיירים.

ניהול התחדשות עירונית      

התחדשות עירונית והשבחת קרקעות הן תחום המומחיות שלנו. פידליטי מספקת מעטפת כוללת של שירותי ניהול, ארגון, תכנון וייצוג משפטי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כל מה שצריך בשביל להפוך את הנדל"ן שלכם להזדמנות.

פידליטי נמצאת פה בשביל לקדם אתכם ולהעניק לכם שקט, בטחון ולדאוג שהפוטנציאל ימוצא ביעילות מיטבית. אנחנו ננהל עבורכם בנאמנות את כל שלבי תהליך ההתחדשות העירונית או השבחת הזכויות מקידום התכנון ושינוי התב"ע ועד מסירת המפתח.

פידליטי היא חברה מנהלת. הפוזיציה הזו משחררת אותנו מניגודי אינטרסים הפוגעים בבעלי הזכויות. המטרה שלנו פשוטה – לקדם עבור בעלי הדירות את כל תהליך המעבר לדירה החדשה, לעזור לבעלי הנכסים המסחריים להשביח את הנכס תוך מקסום זכויות הבנייה, לפעול בשם בעלי קרקעות בהליך שינוי התב"ע גם כאשר התהליך מקודם על ידי רשויות המדינה והובלת הפרויקט לבנייה עצמית. במילים אחרות: אנחנו גורמים לפרויקט לקרום עור וגידים בהתאם לתסריט הכי אופטימלי שניתן להגיע אליו, תוך שמירה על האינטרס שלכם מול היזמים והרשויות.

ABOUT

אודות 

חברת "פידליטי" הינה חברה יזמית העוסקת מזה שנים בגיוס השקעות ופרויקטים בתחום הנדל"ן. 
החברה הוקמה ע"י דרור עצמון, כלכלן ומומחה בתחום הנדל"ן והפיננסים. החברה מביאה עמה איתנות פיננסית משמעותית לצד ניסיון רב בהובלת מיזמי נדל"ן מורכבים להצלחה.
חברת פידליטי מתמחה בייזום, תכנון, ניהול וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית.
החברה משלבת חוסן כלכלי ועסקי, ניסיון רב-שנים, ידע חיוני וגישה אישית ואנושית, המאפשרים לה ללוות פרויקטים מורכבים לאורך כל התהליך, תוך טיפול אישי מסור בכל צורך ומענה לכל דייר ודייר.
הערכים בהם חברת פידליטי מצטיינת הם ביטחון, שירות, ויעילות, וזאת על ידי גיוס אנשי המקצוע המובילים בתחום, גיוס הון עצמי רב משותפי החברה, וליווי בנקאי מלא של כל הבנקים. חברת פידליטי אמונה על נתינת שירות וחווית לקוח ברמה הגבוהה ביותר וזאת על ידי הקמת מחלקות ייעודיות המספקות מענה לדיירים. כמו כן קיימת מחלקת תכנון רחבה בתוך החברה אשר תפקידה לתכנן ולקדם את הפרויקטים במהירות ויעילות.
PROJECTS

פרויקטים

CONTACT

צור קשר

עונים על שאלות. 

על כל שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו 24 /7  050-2208181

משרדים

יהושע רבינוביץ 11 חולון 

רש"י 7 קריית מלאכי 

נייד: 050-2208181

צור קשר

שלח

bottom of page